Kategoriler

Fiyatı Düşenler

Odaya Göre Tablolar

Odaya Göre Tablolar
 • Salon Tabloları Salon Tabloları

  Salon Tabloları denince aklımıza eskiden evimizdeki mobilyalara uyması için aynı renk alınmış ahşap çerçeveli özensiz tablolar aklımıza gelirdi. Şimdi ise çerçevesi içinde gizli görselin kenarlarınıda kapladığı son derece modern ve kullanışlı olan kanvas tablolar aklımıza geliyor. Hatta bunun ile de kalmayıp parçalı tablolar, tablo saatler gibi farklı tasarım ürünleri ilede duvarlarımızı renklendiriyoruz. Solan tablolarınızı seçerken size yardımcı olacak renk uyumu tablosuna da bakabilirsiniz. Zıt ve yakın renklerin uyumunu yakalamada sizlere fazlası ile yardımcı olabilir.

   

 • Yatak Odası Tabloları Yatak Odası Tabloları

  Yatak Odasına Tablo Seçerken Öneriler

  Öncelikle renk uyumu kataloğuna bakmanızı öneririz. Benzer ve Zıt renklerin uyumu size tablo seçerken genel olarak iyi bir renk fikir verebilir tablonuzun ana renklerini belirlerken.

  Diğer bir önerimizde aşırı deyatların olduğu fazla karışık desenli tablolar yerine daha soft renkli ve hatların yumuşak olduğu tabloları seçmenizi öneririz. En fazla yatak odası için alınan tabloların başında insan temalı, geometrik şekilli ve çiçekli tablolar yer alıyor. 

 • Çocuk Odası Tabloları Çocuk Odası Tabloları
 • Genç Odası Tabloları Genç Odası Tabloları
 • Ofis Tabloları Ofis Tabloları

  Ofis Tablolarını seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kaliteli malzemeyi tasarımlarımızla birleştirerek ofisleriniz için en güzel tabloları hazırladık. Tüm tablolarımızı kapıda nakit ödeme ile güvenle satın alabilirsiniz. İş yerinizin, bürolarınızın duvarları boş kalmasın... 

  Ofis Tablosu Seçerken Nelere Dikkat Etmesinizin

  Öncelikle Ofisinizde kullanacağınız alan önemli, ofisinizde bir koridorda kullanacaksanız daha az renkli ve bir tema üzerine seçimler yaparken, toplantı odalarında saatli bir tasarım yada hedef, amaç, strateji temalı ofis tabloları kullanabilirsiniz.

  Özellikle paylaşımlı ofisleriçin bizim önerilerimiz istanbul temalı tablolar, harita tasarım tabloları ve santranç tablolarını öneririz. Eğer ofisiniz çok geniş ve genelde beyaz renklerin hüküm sürdüğü bir alansa o zaman renkli seçimler ile bu alanı renklerndirebilirsiniz.

  Ofis Tablolarında Boyut Nasıl Olmalıdır?

  Ofis tablolarında boyut seçerken duvarın büyüklüğü ve asmak istediğiniz tablo sayısına göre değişir. 2 li takım tablolar ile duvarlarınızı renklendirmek isterseniz 60x40cm veya 75x50cm ölçüler yeterli olacaken, tek parça bir tablo kullanmak isterseniz 90x60cm yafa 105x70cm ölçüler sizin için yeterli olacaktır. Eğer duvarlarınız çok büyükse lütfen bizim ile iletişime geçerek özel ölçüler için bilgi isteyiniz.

 • Mutfak Tabloları Mutfak Tabloları
 • Otel için Tablolar Otel için Tablolar
birimler 1 den 21 arasunda 30 toplam

birimler 1 den 21 arasunda 30 toplam
Karşılaştır
Alışverişe devam Karşılaştırma

Listeye eklendi.

Alışverişe devam Listem