Kategoriler

Renk Seçenekleri

Renk Seçenekleri

Tablolarınızı Seçerken Size Yardımcı Olacak İçin Bilgiler

Genelde evlerimizde ve ofislerimizde bazı renk şemaları ister istemez hemen kendini gösterir ve diğer kombinasyonların hepsinin önüne geçer. Bir yazlık evde tek rengin farklı tonları  ya da benzer renklerden (çarkta yan yana gelen) oluşan bir renk paleti daha uygun olabilir. Çağdaş ve modern bir dairelerde ise renk çarkındaki tamamlayıcı renkler (çarkta birbiriyle karşılıklı) ya da renk üçlüleri (çarkta birbirine eşit uzaklıkta 3 renk) arasından seçilen cesur ve parlak tonlar kullanılabilir. Çarkın nasıl işlediğini size örneklerle anlatmaya çalıştık. 

Berzer ve Zıt Renkler

Tablolarınızı seçerken iki 2 farklı teknik kullanabilirsiniz. Bunlardan birincisi benzer renklerdir. Diğeri ise zıt renklerdir. Siz tablo seçerken öncelikle belirlemeniz gereken seçmek isteiğiniz tablonun evinizeki hangi renge uyum göstermesini istiyorsunuz. Burada yaşam alanınızın duvar rengine göre yada belli bir objeyle (halı, vazo, mobilya) uyumluluk yakalayarak çok güzel dekoratif tasarımlar yakalayabilirsiniz.

Renk Seçenek Tablosu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Senin Rengin Hangisi, Rengini Seç...

 • Siyah & Beyaz Tablolar Siyah & Beyaz Tablolar
 • Kırmızı-Pembe Tablolar Kırmızı-Pembe Tablolar

  Evde Kırmızı renk nasıl kombinlenir?

  Kullanması en keyifli ama bir o kadar da zor renklerden biri şüphesiz kırmızıdır. Cazibesini ve gücünü vurgulayan, aşkı çağrıştıran kırmızı rengi evinizin tek düzen havasını dengelemektedir. Bunun için kırmızı detaylı bir tablo, aksesuar, biblo veya örtü ile evinizin havasını renklendirebilirsiniz.

  Asil Siyah İle Kırmızı

  Kırmızının yanına en yakışan renk olan siyah olduğuna herhalde hiç kuşkumuz yoktur. Evinizde Siyah detaylarda mevcutsa siyah ve kırmızıyı beraber barındıran tablolar ve saatler ile tam uyumu yakalayabilirsiniz.

  Kırmızının kadınsı ve cazibeli yanını yumuşatıp kırmak için pembenin masumiyetinden destek alınabilir. Evinizde çok fazla kırmızı detay mevcut ise bunu güzel bir pembe detaylı tablo ile destekliyerek uyumu yakalayabilirsiniz. • Mavi-Mor-Lila Tablolar Mavi-Mor-Lila Tablolar
 • Yeşil Tablolar Yeşil Tablolar
 • Sarı-Krem-Bej Tablolar Sarı-Krem-Bej Tablolar
 • Renk Cümbüşü Renk Cümbüşü

  Renk Cümbüşü

 • Kahverengi Tablolar Kahverengi Tablolar

Herhangi bir ürün bu kategoride bulunmaktadır

Karşılaştır
Alışverişe devam Karşılaştırma

Listeye eklendi.

Alışverişe devam Listem