Kategoriler

Ofis Tabloları

Ofis Tabloları

Ofis Tablolarını seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kaliteli malzemeyi tasarımlarımızla birleştirerek ofisleriniz için en güzel tabloları hazırladık. Tüm tablolarımızı kapıda nakit ödeme ile güvenle satın alabilirsiniz. İş yerinizin, bürolarınızın duvarları boş kalmasın... 

Ofis Tablolarında Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmesinizin

Öncelikle Ofisinizde kullanacağınız alan önemli, ofisinizde bir koridorda kullanacaksanız daha az renkli ve bir tema üzerine seçimler yaparken, toplantı odalarında saatli bir tasarım yada hedef, amaç, strateji temalı ofis tabloları kullanabilirsiniz.

Özellikle paylaşımlı ofisleriçin bizim önerilerimiz istanbul temalı tablolar, harita tasarım tabloları ve santranç tablolarını öneririz. Eğer ofisiniz çok geniş ve genelde beyaz renklerin hüküm sürdüğü bir alansa o zaman renkli seçimler ile bu alanı renklerndirebilirsiniz.

Ofis Tablolarında Boyut Nasıl Olmalıdır?

Ofis tablolarında boyut seçerken duvarın büyüklüğü ve asmak istediğiniz tablo sayısına göre değişir. Ofis tablosu fiyatları 49.90tl'den başlayan fiyatlar ile  satın alabilirsiniz. 2 li takım tablolar ile duvarlarınızı renklendirmek isterseniz 60x40cm veya 75x50cm ölçüler yeterli olacaken, tek parça bir tablo kullanmak isterseniz 90x60cm yafa 105x70cm ölçüler sizin için yeterli olacaktır. Eğer duvarlarınız çok büyükse lütfen bizim ile iletişime geçerek özel ölçüler için bilgi isteyiniz.

Ürünler 1 ile 21 arasında Toplam 110 adet

Ürünler 1 ile 21 arasında Toplam 110 adet
Karşılaştır
Alışverişe devam Karşılaştırma

Listeye eklendi.

Alışverişe devam Listem