Kategoriler

Tablo Saatler

Tablo Saat evimiz ve iş yerlerimizin duvarlarını süslemeye başladığından beri bizi eski tip kalın ve oymalı çerçeveli tabloların kullanım zorluklarından bizi kurtardırlar. Peki neydi bu eski tip tabloları bize kullanışsız yapan? Öncelikle eski tip tabloların çerçeveleri kalın ve oymalı desenli olduğu için sürekli tozlanarak kötü bir görünüm elde ediyordu ve bunu temizlemek haliyle zahmetliydi. Ayrıca bu ahşap tablolar belli zaman sonrasında vernikleri kapardığı için zımparalanarak tekrardan verniklenmesi gerekirdi ki bu çoğumuzun yapmadığı birşedi.

Tablo Saat ile hayatımıza çerçevesi içte gizli, resmin/fotoğrafın kenarlarında da devam ettiği tablolar girmiş oldu. Ayrıca bu tabloların en büyük özelliği görüntü ile içe içe gerçek mekanizmalı saat olmasıydı. Duvarınıza bu tablo saatleri astığınızda hem şık görünerek odanızın ofisinizin tasarımını tamamlıyor hemde duvara ikinci bir saat takmanızı önlüyordu.

Tablo Saat bakımı nasıl yapılır?

Bu Tablo Saatlerin bakımını yapmakta çok basittir. Hafif nemli ya da kuru bir bez ile arada tozunu almanız yeterli bunun dışında hiç birşey yapmayarak bu kanvas tablo saatleri uzunca yıllar sadece pil değiştirerek kullanabilirsiniz.

 • Tablo Saat Tablo Saat

  Kanvas Tablo Saat Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  TabloModa olarak önceliğimiz size en kaliteli malzemeleri yaratıcı tasarımlar ile buluşturan ürünleri sunmaktır. En iyi reklamı satın alacağınız TabloModa markalı ürünlerin sizin duvarınızda yapacağının bilincinde olarak tasarımcımızdan atolyedeki ustalarımıza tüm ekibimiz size en güzel ve kaliteli ürünleri sunar.

   

 • Parçalı Tablo Saatler Parçalı Tablo Saatler
 • Tablo Saat (Resmini Gönder) Tablo Saat (Resmini Gönder)

  Tablo Saat (Resmini Gönder) - Kişiye Özel

Ürünler 1 ile 21 arasında Toplam 286 adet

Ürünler 1 ile 21 arasında Toplam 286 adet
Karşılaştır
Alışverişe devam Karşılaştırma

Listeye eklendi.

Alışverişe devam Listem